Garanti Bankası Facebook Uygulaması Yenilikleri

Screen Shot 2012-10-23 at 12.28.09

Garanti Bankası Facebook’ta yaptığı işlere bir yenisini daha ekledi. Artık Garanti Bankası Facebook sayfasında yer alan CepBank uygulamasından kendinize ya da bir başkasının Turkcell, Avea ve Vodafone hattına TL yükleyebiliyorsunuz. Uygulamanın bir güzel yanı da mobil üzerinden de erişiminin olması. Aslında Facebook’taki Garanti CepBank uygulaması yeni değil. Uygulama ilk olarak para gönderme ve hesabı paylaş fonksiyonları ile devreye alınmıştı.

Sosyal ağlardan bankacılık işlemlerine erişimin gitgide yaygınlaşması ile artık bankalar tam anlamıyla biz neredeysek orada olmaya gösterdikleri özen ve çabayı net bir şekilde sergiliyorlar.  Bu linkten görebileceğiniz uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER