Garanti Bankası Facebook CepBank Para Gönder Uygulaması

Sosyal medyanın finansal kuruluşlardaki önemi her geçen gün artarken bir atak da Garanti Bankasın’dan geldi. CepBank Para Gönder Facebook uygulamasıyla Garanti Bankasın’da CepBank servisini tanımlamış herkes, Garanti müşterisi olsun olmasın herkesin cep telefonuna anında para gönderebiliyor. Para gönderilen kişi de parayı anında Garanti Paramatik’lerinden çekebiliyor. CepBank tanımlamak da çok kolay, wap.garanti.com.tr ve Garanti İnternet Şubesin’den hemen başvurmak mümkün, beklemek yok, hemen CepBank tanımı yapılıyor. Üstelik Facebook üzerinden yapılan para transferlerinden herhangi bir ücret de almıyor. Başvuru için harcanacak 1 dk’ya değer doğrusu.

En pratik olan nokta ise para gönderilirken sadece cep telefonu ile işlemin tamamlanabilmesi. Garanti Bankası 2004’ten beri CepBank servsini müşterilerine sunsa da, Facebook uygulaması ile gençler başta olmak üzere geniş bir kitleye ulaşabileceğinden eminim. Herkesin mutlaka bu servisi denemesini tavsiye ederim. Müşteri deneyimi açısından başvurudan işlem tamamlamaya kadar oldukça ‘dost’ bir uygulama. CepBank’tan sonra para göndermenin daha kolay bir yolunu bulmak oldukça güç olacak gibi.

Uygulamaya bu linkten ulaşılabilir: http://on.fb.me/CepBank

, , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER