Sadece Oyun Konsolu mu ?

kinect_effect_dna

Kinect, Microsoft tarihinde en kısa sürede en çok satılan ürün. 60 milyon adet satılması 1 yıl sürmedi. Geçtiğimiz hafta CES’te WP7 ve Windows 8’den sonra en çok ilgi gören üründü ama şaşırtıcı olan ürünle ilgilenenlerin amacının oyun oynamak olmamasıydı. Kinect aşağadaki video’da göreceğiniz gibi temel oyun konsolu özelliğinde ötesine geçmek üzere adımları hızla atıyor.

Sağlık, medya ve eğitim sektöründe fark yaratabilecek çözümleri biraz yaratıcılıkla birleştirdiğinizde bu akıllı projeksiyon cihazının büyük potansiyeli varmış gibi gözüküyor. Cihazın evrimleşmesi ve diğer online cihazlarla yakınsaması bu potansiyelin katlanarak büyümesini sağlayabilir.

, , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER