3D Projeksiyon Kurguları Gelişiyor !

3D projeksiyon işi ile ilgili yurtdışı ve ayrıca Türkiye’de iyi örneklerin sayısı hızla artıyor. Özellikle kurgulara oyun eklenmesi ve ödüllü yarışmalar eğer işin kaliteside iyi ise çok ses getiriyor. Chevy’nin yaptığı bunun iyi örneklerinden biri. Kurgusu hepimizin bildiği gerçek bir oyunlardan esinlenen işler ayrıca daha ilgi çekici oluyor.


Diğer bir örnek ise Lamborgini üzerinde çok güzel bir deney. Projeksiyon teknolojisinin duran bir nesneyi bile nasıl farklılaştırabildiğini bu video çok iyi anlatıyor. Bu teknolojiyle çok iyi lansman kampanları yapılır ama tabi konu Lamborgini olunca projeksiyon bile geride kalabilir…

The Lamborghini Project from The Media Merchants on Vimeo.

, , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER