Garanti Smart TV’lerle Oturma Odanızda !

Smart TV piyasasının büyümesi ile Garanti Bankası da bu platforma yaptığı yatırımı arttırıyor. Samsung Smart TV’de başlayan proje, LG ve Vestel Smart TV’ler ile devam ediyor. Servisin Garanti’deki Ürün Yöneticisi Soner İsmail Tunç kısaca şu şekilde anlatıyor;

“Samsung Smart TV’leri ile kullanıcılara sunmaya başladığımız Garanti Bankası uygulamamıza, artık Vestel ve LG Smart TV’lerden de ulaşmak mümkün. Kullanıcıların, günlük finansal bilgilere kolayca ulaşabildiği bu uygulamamızın LG versiyonu, LG Smart Menü’de premium uygulamalar arasında bulunuyor, ve ayrıca televizyona yüklemeye gerek bulunmuyor. Vestel Smart TV’de ise Internet ana menüsünde yine yüklemeye gerek olmadan uygulamaya anında ulaşmak mümkün.”

, , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER