Citi’den Yeni Bankacilik Yuzu !

Citibank yillardir dunya standartlarla yonettigi en onemli dijital kanali olan internet bankaciligi icin ipad ozelinde yeni bir yuz gelistirdi. Ozellikle su an sunduklari internet bankaciligi servisini degerlendirdigimizde sanki 2000’li yillarin basindan itibaren yatirim yapmayi unuttuklari bir platform goruntusu ciziyor.

Yeni ipad platformu ile beraber ozellikle musterilerin bilgilerinin gosterimini gelistirilmis grafik onyuzlerle guclendirmisler. Nakit hareketleri, harcamalarin farkli grafik cesitleriyle gorulebildigi uygulamadan ayni zamanda temel bankacilik islemler yapilabiliyor. Ek olarak, twitter mash-up’i ile online musteri destegi saglaniyor. Amerikan pazari icin ihtiyac duyulan bircok tool’a sahip uygulama farkli pazarlar icin ornegin Turk kullanicisi tarafinda asiri karisik gelebilir. Acikcasi Citi musterileri icin sevindirici bir adim ama gec kalinmis ve bu isin stratejik surekliligi kisminda bu dev finans grubunun her noktasinda cok adim atilmasi gerekebilir

YouTube Preview Image
, , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER