Garanti Android !


Android kullanıcılarıyla konuşmak ve görüş almak gerçekten çok hoşuma gidiyor. Belirli bir süredir Android kullananlar açık olarak piyasada olup biteni iyi takip eden, mobil cihazları sadece havalı olduğu için almayan ve yorumları genelde çok yerinde geliyor bana. Android şu an high-end kullanıcının sahip olduğu ve akıllı telefonlar özelinde daha yaygın gibi gözüksede, mass kullanıcıya akıllı telefonların yayılması için bu platform önümüzdeki dönemde çok önemli olacak. Bu kısım uygulamalarını daha geniş kullanıcılara ulaştırmak isteyen markalar için değerli olacak.


Bu hafta ortasında Garanti Bankası yeni Android uygulamasını çıkardı. Konuyla ilgili servisin Garanti’deki sahibi Burak Ceviz’den güzel bir özet aldım :

Farklı müşteri segmentlerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir uygulamada toplanması yerine, ilgili segmentlerdeki müşterin ihtiyaçlarına uygun uygulama kullanımı sayesinde müşterilerin ihtiyaç duydukları içeriklere istedikleri uygulamalarla ulaşması bir çok kurum tarafından takip edilen bir yöntem olmaya başladı.

Garanti Bankası olarak, telefon uygulamalarında da Cep Şifrematik, e-Trader gibi uygulamalarla belirli segment’deki müşterilerin ihtiyaçlarına çözümlerimiz bulunuyordu. Benzer şekilde Nokia ve Başarı Mobile ile geliştirilen Samsung uygulamalarında da müşterilere piyasa verileri ulaşma ve cep şubesine erişim imkanını sunuyoruz.

Garanti Bankası Android uygulaması ile de, Android cihazlarda müşterilerin anlık piyasa bilgilerinin yanında, piyasa yorumu videolarına, ve haberlerine ulaşabileceği, CepBank ile kolayca para transferi yapabildiği ve Cep Şubesi’ne uygulama üzerinden ulaşabildiği bir uygulama tasarladık. Bu uygulamaya yan ürünler olarak da En Yakın ATM bulma, kredi başvurusu ve kart seçimi yapabilecekleri ek özellikleri ekledik.

Uygulama, Google Android Market, S-Android, Turkcell Uygulama Dükkanı gibi uygulama merkezlerinden indirilebiliyor.

Android kullanan müşterilerimizi sevindirecek bir haber olarak, Android telefonlara özel Cep Şifrematik uygulamamızın çok yakın bir zamanda çıkacağını belirtmek isterim.

, , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER