Garanti’den Hangi Kampanya!

Yeni dünya düzeninde birçoğumuz günlerini yoğun bir tempo içinde geçirip her dakikasını verimli kullanmaya çalışıyor. Hizmet aldığımız firmaların diğerlerinden farklılaştığı nokta da bu verimliliğe yaptıkları katkı.

Birşey açık ki artık “işinizde iyi olmanız” müşteri memnuniyeti sağlamanız için yeterli olmuyor. Seçeneklerin sonsuz olduğu bir dünyada “vazgeçilmez” olmak için yapmanız gereken işinizde iyi olmanızın yanı sıra kullanıcıya onun hayatını kolaylaştırmak için orada olduğunuzu hissettirebilmek.

Kurumların sunduğu kampanya seçeneklerinin çok sayıda olduğu finans sektöründe bu müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım özellikle önem kazanıyor. Harcanan zamanın her dönemden daha değerli hissedildiği bir çağda, birçoğumuz hangi karta neresi daha çok taksit yapıyor, hangi kart benim harcama yaptığım sektörlerde daha avantajlı gibi soruların cevaplarını araştıramayacak kadar meşguluz.

Bu noktada Garanti Bankası’nın yeni uygulaması “Hangi Kampanya” Türkiye’de mobil pazarlamaya getirdiği yenilikle dikkat çekiyor. Son zamanlarda ön plana çıkan lokasyon bazlı servisler de kullanılarak oluşturulan uygulama, kullanıcıya kart, hizmet sektörü ve bulunduğu yer özelinde kampanya fırsatlarını sunuyor, hatta dilerseniz kampanya fırsatlarını beğendiğiniz kredi kartına yalnızca 2 adımda başvurma olanağı sağlıyor.


Uygulama, onlarca kampanyayı kolayca sıralama opsiyonunun yanında güzel tasarımı ve kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

Örneğin Levent’tesiniz, Shop&Miles kullanıyorsunuz ve öğlen iş arkadaşlarınızla yemek yiyeceksiniz. Telefonunuzdan Hangi Kampanya uygulamasına giriyorsunuz, bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı restaurantı saniyeler içinde görüntülüyorsunuz.

Facebook Places’in önümüzdeki aylarda Türkiye’de açılmasıyla, lokasyon bazlı servislerin kullanıcılar arasında bilinirliği ve kullanımı çok daha hızlı artıyor olacak. Bu noktada Hangi Kampanya uygulamasında bulunmak firmalar için daha da önem kazanıyor olacak. Burada Garanti Bankası’yla diğer kurumlar arasında kazan-kazan durumundan bahsedebiliriz. Hangi Kampanya’nın diğer bir avantajını bu noktada görüyoruz; uygulama, lokasyon bazlı servis bilinirliğinin yükselmesiyle oluşacak yeni mobil pazarlama fırsatlarının hepsine uygun olarak şekillenebilecek ve bu alanda öncülük ediyor olacak.

Kredi kartınızın sunduğu kampanyaların takibinde hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamayla ilgili bilgiyi facebook.com/hangikampanya linkinden alabilirsiniz.

Şimdiden iyi alışverişler!

, , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER