Paranı ATM’den Çek, Sıkıntı Çekme !

Fortis bir yandan TEB ile birleşti ama daha önce aldıkları bir aksiyonun sonuçlarını şimdi yavaş yavaş piyasada görmeye başladık. Tüm Migros ve grubun neredeyse tüm marketlerine yerleştirilen ATM’ler TÜrkiye’de daha önce Finansbank’ın denediği Talon modeline benziyor. Bu işin ayrıca ilk defa kullanılan kart okuma modülü, kartın ünitenin içine takılmadan işlem yapabilmeyi sağlıyor. Tabi bu modelin müşteri gözünde algısı iyi gibi gözükse de bazı dezavantajları ayrıca barındırıyor.

Fortis dolayısıyla artık TEB network ü üzerinden işleyen ATM’lerden para çekme, bakiye sorma ve nakit avans işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sayıları ne kadar artar hedefler nereye gider ben bilmiyorum ama Türkiye’de bu modeli karlı işletebilmek gerçekten zor. Ama yinede yaptıkları güzel reklamdan dolayı tebrik edelim, yaratıcı ve dikkat çekici olmuş.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER