İşbank Galaxy Tab’de Şube Açtı !

Galaxy Tab’le Türkiye’deki tablet pazarına hızlı ve başarılı bir giriş yapan Samsung Electronics Türkiye, İş Bankası’yla ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışma ile İşPad finans uygulamasını en pratik haliyle Galaxy Tab kullanıcılarının hizmetine sundu. Galaxy Tab kullanıcıları, S-Android Market’te yer alan İşPad uygulamasını ücretsiz olarak indirerek İş Bankası bankacılık ve finans hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabiliyor

Ben özellikle “Finans Merkezi” ve “Hesaplamalar” sekmelerinde yer alan uygulamaları beğendim. Galaxy Tab kullanımı çok zevkli ve ergonomik bir cihaz. Ayrıca uygulama ekrana güzel oturmuş. Tek dikkat edilmesi gereken uygulamanın bir yönlendirme ekranı gibi işliyor olması. İlerde updateleri düzgün yapılmazsa gereksiz bir yatırıma dönüşebilir. İnsanların sadece hesap makinaları için telefonlarında uygulama tutmaları mümkün değil. Son olarak, ipad uygulamasının aynısı kullanılmış olmasına itirazım yok ama cihazın kendine has özelliklerinin en azından birkaç noktada kullanılıyor olmasını bekliyor kullanıcılar. Bu sayede, yeni platformların daha ilgi çekici hale gelmesi sağlanacak.

, , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER