Trade Uzmanı iPad’de!

Trademaster iphone’dan sonra şimdide ipad versiyonunu çıkardı. Iphone versiyonunu severek kullandığım uygulama şimdi çok güzel bir anasayfa dizaynıyla yeni bir medya tecrübesi yaşatıyor. Özellikle ana menüde üst navigasyonun basit ve yukarıda net olarak gösterilmesi hoşuma gitti. Ipad kullanıcıların alışık olduğu dizaynların aksine web sitesi tasarımı gibi olmuş ama basit olması avantaj.

Uygulama sadece yatay kullanılabiliyor. Açıkcası bu bana biraz garip geldi. Ben yatay kullanımı çok beğeniyorum ancak dikey kullanımın hiç olmaması bana biraz kısıtlama gibi geliyor. Kesinlikle dikey bir kullanım iyi bir toparlamayla uygulamaya daha çok kullanım katabilirdi.

Al-sat uygulamalarının ve dijital yatırım işlemlerinin payının hızla artıyor olması heyecan verici olmaya başladı. Garanti Bankasının herkese açık olarak yaptığı sunumlarda geçen bir rakamı paylaşmak istiyorum. Banka içersinde gerçekleşen hisse senedi alış/satış işlemlerinin % 96’sı dijital kanallar üzerinden gerçekleşiyor. Bu diğer bankacılık ürünlerine erişimin dijital kanallar üzerine kayması için başarılı bir göstergedir.

Sonuç olarak; Türkçe karakter problemleri, videonun çalışmasında yaşanan bazı problemler ve zoom in özelliğinin özellikle grafik ekranlarında kullanılmamış olması ilk versiyonda göz ardı edebileceğimiz kısımları. Ama kolay menü yapısı, Hisse/VOB al-sat işlemlerine yönlendirme kabileyetleri ve Önerilerimiz gibi müşteri yönlendirici kısmıyla kullanımını desteklediğim bir yatırım uygulaması.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER