Yalnızsanız McDonalds Gibisi Yok, McFriends!

Yalnızsanız ve özellikle yemek yerken bu sizi çok rahatsız ediyorsa artık işiniz kolay. En yakın McDonalds’a giderek (sadece İngiltere için geçerli) yalnız yemeklere bir son verebilirsiniz. Güzel bir McChicken menü yerken yapmanız gereken, önünüzde kurulmuş olan ekranda dünyanın birçok yerindeki McDonalds restoranlarında birini seçip, o an orada yemek yiyen birisiyle karşılıklı yemeğinize devam edebilirsiniz. Eğer sıkılırsanız değiştirme imkanı bile sunulmuş.

Türkiye’de yapılıyor mu yada yapılacak mı bilmiyorum ama yapılırsa McDonalds’lar önünde kuyruk olur net söyleyebilirim. Bu tür temel ihtiyaçlar üzerine kurulu akıllı pazarlama aksiyonlarını çok başarılı buluyorum. Detaylarını filmde keyifle seyredebilirsiniz.

McFriends by McDonald’s from Andrei Khashan on Vimeo.

, , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER