Nike’tan Koşturan Oyun !

Nike’ın telefon uygulamalarına bayılıyorum. Daha önce idmanlar için kullandığım uygulamalara bir de yeni bir oyun eklendi.Nike + GPS, gem sosyal etiketlemeyi kullanan uygulama hem de seçtiğiniz arkadaşlarınızla yarışabilmenizi sağlıyor. Uygulamanın çalışması çok basit

1) Koşunuzu tamamladıktan sonra Nike + GPS app üzerinden etiketleyin
2) Etiketlediğiniz koşuyu arkadaşlarınıza mesajlayın
3) İsterseniz farklı parkurlar ve farklı kurallar etiketleyin, paylaşın
4) Etiketler arkadaşlarınızı koşulara davet edecek ve onların zamanlarını da ölçecek
5) Arkadaşlarınızın zamanları ve tamamladıkları etiketler oyunda sıralamaları belirleyecek

Bundan önce bayanlara özel çıkardığı idman uygulaması gayet başarılıydı. Ama en son eklenen etiket tabanlı ve sosyal oyun tetikleyici uygulama tamamlayıcı olmuş.

Oyunun şu an lokasyon tarafında bazı problemler yaşadığı söyleniyor ancak eğlenceli bir film yapılmış. Amerika gibi koşmayı seven insanlarla dolu bir ülkede kullanılabilir bir uygulama.

, , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER