Türk Telekom Galatasay Arena !

Türkiye’de benim unutamadığım 2 özelleştirme var. Biri TürkTelekom ve diğeri Vodafone. Her ikisininde Türkiye’ye çok büyük faydası olacağına inanmıştım. Türk Telekom’u takip edenler bilir, teknoloji ve istihdam olarak son 5 yılda yaptıkları inanılmaz. Bundan 5 yıl önce kimsenin aklına gelmezdi belki ama bugün sen hala DSL mi kullanıyorsun diye dalga geçen arkadaşlarım var. TT grubu bu noktada çıtayı gerçek anlamda yükseltti, Türkiye’nin bir internet ve mobil ülkesi olması için büyük çaba veriyorlar.

Grubun özelleştirilmesi öncesi keşke biz bunları yapabiliyor olsaydık demek için artık çok geç ama TT grubunun sadece iletişim hizmeti veren bir şirketler bütünü olmadığı açık. Türkiye’de teknolojinin çıtasını farklı bir yerleştirdiği tartışmasız bir gerçek.

Bu gece açılışı olan Galatasaray’ın stadına adlarını verirken aynı zamanda Garanti ile yaptıkları ortaklıklarla temassız kartları, kulüp kartları ve bu kartların bilet olarak kullanılmasına destek vermeleri başarılı bir vizyonun göstergesi. TT’nin kendi reklamı gibi benimsediği çalışmayı ayrıca çok beğendim.

, , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER