Garanti Paramatik’leri 3.000 Yerde !

Türkiyenin Dört Bir Yanında Tüketicilere Hizmet Veren Garanti Bankası Paramatiklerinin Sayısı 3 Bini Geçti. 4 Milyona Yakın Kullanıcısı Olan Paramatiklerde Kartlı ya da Kartsız Para Çekme ve Yatırma ile Para Ödeme Dahil 100den Fazla İşlem Yapılabiliyor.

Türkiye’nin dört bir yanında tüketicilere hizmet veren Garanti Bankası paramatiklerinin sayısı 3 bini geçti. 4 milyona yakın kullanıcısı olan paramatiklerde kartlı ya da kartsız para çekme ve yatırma ile para ödeme dahil 100’den fazla işlem yapılabiliyor.Garanti Bankası paramatiklerinde tam fonksiyonlu İngilizce menü ve 8 ayrı dilde işlem seçeneği bulunuyor.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Ülkenin dört köşesinde sadece müşterilerimize değil tüm tüketicilere hizmet eden paramatiklerimizle, hemen hemen şubeden yapılabilen tüm işlemlerin kolayca halledilebildiği yaygın bir ağ kurduk. Paramatiklerde sunduğumuz işlem çeşitliliğinde Türkiye’de öncü konumdayız. Öncelikli hedefimiz paramatik ağını genişletmenin yanı sıra teknolojik yatırımlarımızı sürdürürerek kesintisiz ve yenilikçi hizmetler sunmaya devam etmek.” ifadelerini kullandı.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER