Tapping Into The Hearts and Minds Of Customers !

2006 yılında ilk defa Türkiye’de gerçekleşen Mobile Marketing Forum’da yaptığım sunuma rastladım geçen gün bilgisayarımda. Geriye dönüp, son 5 yıla baktığımda inanılmaz bir değişim yaşadığımız açıkca gözüküyor. O tarihte bu sunumu yapmam istendiğinde, mobille ilgili anlatabileceklerimizin bir envanterini çıkartmak istemiştim. Hiç unutmuyorum sadece 3 farklı mobil iş çıkarabilmiştim. Henüz Türkiye’de gerçek bir mobil bankacılık bile yoktu. Bugün yaptığımız sonumlara bakıyorum da, 20’den fazlı servisin hangisini anlatacağımızı şaşırıyoruz.

Teknoloji hızla gelişmeye devam ediyor ama o gün sunumumun sonunda söylediğim birşey vardı; “Eskiden cash kraldı, sonra kredi kartları geldi. Kredi kartları değişmeye ve kral olmaya devam edecek. Ama sonunda kral “mobil” olacak !”

, , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER