Citibank’tan Yeni Kredi Kartı !

Citibank’ın kart dünyasında eski günlerine döndürebilmek için birçok inovasyon yapılıyor. Bunlardan bir taneside Dynamics’le yaptıkları bu yeni kart işi. Üzerinde tuşlarıyla farklı amaçlar için çok başarılı bir adım. Özellikle elektronik ticaret, online bankacılık ve uzaktan erişim gerektiren tüm işlemler için çok iyi bir “ara” çözüm olmasını bekliyorum. Plastik kartlar evrimleştikçe mobil cihazlara biraz daha yaklaşıyor. Bunların bir noktada birleşmesi kaçınılmaz olacak ancak o zamana kadar ara çözümler hayatımızı kolaylaştırmaya devam edecek.

Aşağıdaki gibi örnekleri Türkiye’de ilk defa Türk Ekonomi Bankası – TEB denemeye başladı. Umarım herkesin kullanabileceği bir çözüm olması için dayanıklılık ve özelleştirilebilmek gibi noktalarda daha gelişmiş örneklerini de görmeye başlarız.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER