Girişimci misiniz ?

Eğer 40 yaşında, orta seviyeli bir ailenin ilk çocuğuysanız şu an tam zamanı ! Hiç beklemeyin istatistiklere göre büyük potansiyeliniz var, bu fırsatı kaçırmayın. Amerikada ContactMe tarafından yapılan “who are the entrepreneurs ?” araştırmasının sonuçları aşağıda, çok mantıklı gelen kombinasyonları var.

Türkiye için şartlar biraz farklı. Eğer bizim infographic’imiz yapılsaydı sanırım 20 yaşında, orta seviyenin altında bir ailenin 8. çocuğu ve ilkokul terk gibi istatiskler çıkabilirdi. Farklı bakış açıları ve farklı hayatlar, bu konuda Türkiye’de desteklenmesi gereken çok fazla beyin ve fikir var.

, , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER