YKB Android İşine Girdi !

Yapı Kredi Bankası geçen ay sonunda ilk Android finansal uygulamasını çıkardı. Garanti ve YKB ile beraber android uygulamalarına yatırım yapan bankaların sayısı artacağa benziyor. YKB’nin android uygumasını isterseniz QR code ile kameranızla tetikleyerek isterseniz sitelerindeki link’ten indirebiliyorsunuz.

YKB’sının uygulaması gerçekten içeriği zengin, kullanıcılarına faydalı olacak birçok parçacağı içinde taşıyor ancak artık beklenen bankacılık işlemlerinin yapılabileceği bir uygulama. Bu tür uygulamaların kalıcı olabilmesi için işlem bazlı eklemeler yapılması çok faydalı olacaktır. YKB’sının ellerine sağlık, Android 2011’de çok değerli bir platform olacak.

, , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER