Migros Sanal Market’ten Güzel Hareketler !

Teknoloji insanların hayatını kolaylaştıdıkça ve gerçek hayatı dijitalize ettikçe güzel. İşte Migros’tan ders alınması gereken bir uygulama. Migros Sanal Market iphone uygulamasını geçen ay çıkardı ve çıkarmakla kalmamış, çıtayı çok yüksek tutmuş.

Artık buzdolabında ne bitti, hangi markaydı, kaç taneye ihtiyacım vardı not alayım gibi dertler bitti gibi gözüküyor. Uygulamanın üzerindeki barkod okuma özelliği sayesinde buzdolabınızda biten ürünün barkod’unu iphone’un kamerasına okutup listenize dahil edebiliryorsunuz ve isterseniz sanal mağazadan hemen sipariş verebiliyorsunuz.

Sipariş verirken ekranlar çok kullanışlı ve ürünlerin görsellikleri ile telefonunuza taşınması ayrı bir motivasyon sağlıyor. Uygulama ile ilgili çok güzel bir özeti iphoneturkey.biz adresinde okuyabilirsiniz. Bu işin uzmanından daha detayını okuyun fakat sadece markayı öne çıkartmak için uygulama yapan şirketlerimize Migros’un bu yaptığını incelemelerini tavsiye ediyorum. “Oyunu değiştiren uygulamalar” yapmak zor ama adımlarını atanları tebrik ediyorum.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER