Burbery – Art of the Trench !


Geçen sene gördüğüm en güzel facebook kampanyası Burbery’nin “Art of the Trench” idi. Facebook üzerinden paylaşım ve yorumlar ile büyüyen site hala yayında. İnanılmaz bir katılım ile şu ana kadar gördüğüm en fazla Trench’i görmemi sağladı bu sayede. Sitede dolaşırken müzikleri gözardı etmemekte fayda var. Müthiş background müzikleri ile keyifli vakit geçirmenizi ve hayalinizdeki trench’i seçmenizi sağlıyor.

Lüks markaların sosyala medyada neler yapabileceğinin çok akıllı bir örneği. Burbery’inin satış stratejisini yıllardır çok beğenirim ama markaya duyduğum saygı bu çalışma ile arttı. Online kıyafet satışlarımız hala istediğimiz seviyede değil diyen piayasadaki arkadaşlarımıza müthiş bir online kampanya örneği.

, , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER