Garanti Cep Şifrematik Iphone’da !

Garanti Bankasında yıllardır beklenen sonunda oldu. Cep Şifrematik uygulamasının iphone versiyonu çok önemli bir ihtiyaçtı, uzun süredir Garanti Bankasından beklenen sonunda gerçekleşti. 10 gün önce devreye alınan uygulama şu an Finans katagorisinde ilk sıraya oturmuş durumda ve genel sıralamada ilk 10 listesini zorluyor. Sadece dizayn olarak bakmayıp süreçlerine ve tecrübesine hızlıca baktığımda gözüme çarpanlar;

1) Aktive etmek için internet şubesinin başında olmana gerek yok, app store’dan indirip hemen aktive edebilirisin.
2) Aktivasyon için 24 haneli aktivasyon kodlarına gerek yok. Önce kendin belirleyeceğin Cep Şifrematik şifreni belirle, sonra internet şubesine girişte kullandığın müşterin numaran ve statik şifreni hemen gelen ikinci ekrana gir. Bu kadar basit. Bundan sonra şifren cebinde, nereden istersen oradan hızlıca ve ücretsiz olarak internet veya cep şubene girebilirsin.
3) CepŞubesine giriş ayrı bir kolay. CepŞifrematik’ten ürettiğin şifreyi CepŞubesine tekrar girmene gerek yok. Şifre üretimi yaptıktan sonra CepŞubesi linkine tıklarsan eğer CepŞubesi girişte sana tekrar şifre sormuyor. Büyük kolaylık.

Bugün ilgili ürünün yaratıcısı ve Garanti’deki sahibi kişi olan Ali Süha Ter’e son rakamları sordum. İlk 10 günde download rakamları 10,000’in üzerine çıkmış durumda ve henüz sadece AppStore’dan görülerek indiriliyor. Böyle giderse bu rakam yılbaşına kadar 100,000’li rakamları zorlar. Özellikle CepŞubesi kullanıcıları için büyük kolaylık, herkese tavsiye ederim.

Detayları garanti.com.tr’den takip edebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER