Garanti’nin “e-Trader iPhone” Uygulamasına Uluslarası Ödül !

Garanti Bankası, uluslararası iş dünyasında önemli bir yere sahip Stevie İş Ödülleri (The Stevie Business Awards) kapsamında, Garanti iPhone e-Trader uygulamasıyla, “Finansal Servisler / En İyi Ürün ve Servisler” kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Garanti, geçtiğimiz Şubat ayında hizmete sunduğu yatırım uygulaması “e-Trader iPhone” ile iPhone üzerinden hisse senedi ve VOB alım satım işlemlerini gerçekleştiren ilk banka oldu.

Garanti, iPhone ile her an erişilebilen e-Trader uygulamasıyla, müşterisi olmayanları da hizmet kapsamına alıyor. Kullanıcılar, Apple Store üzerinden iPhone’a indirilebilen Garanti e-Trader iPhone uygulaması sayesinde, veri izleme ekranlarından diledikleri enstrümanı grafikleriyle takip edebiliyor, piyasayı yönlendiren haberleri ve günün yorumunu izleyebiliyor. İMKB derinlikli ve VOB kapsamlı hizmetleriyle, kullanıcılar derinlik ve aracı kurum bilgilerine anlık erişim sağlayabiliyor. Garanti Bankası’nda yatırım veya VOB Hesabı olan müşteriler ise Hisse Senedi ve VOB Alış/Satış işlemlerini iPhone’dan gerçekleştirip, portföylerini ve emirlerini görüntüleyebiliyor. Yatırımın yanı sıra günlük hayatı kolaylaştıran Garanti servislerine de kolayca erişebilen kullanıcılar, Alo Garanti Yatırım Menüsü’ne bağlanabiliyor, kendilerine en yakın Garanti Paramatik ve şubelerinin listesine ulaşabiliyor, CepBank ile istedikleri kişiye anında para gönderebiliyor.

Kullanıcı sayısı 25,000’i geçen uygulama ile ilgili önümüzdeki günlerde yenilikler olacağı konusunda bilgiler gelmeye başladı.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER