Türkiye’nin İlk Android Finans Uygulaması Garanti’den !

Garanti müşterileri, Samsung’un Garanti Bankası uygulaması aracılığıyla, güncel piyasa bilgilerine ve Cep Şubesi hizmetlerine anında erişebiliyor.Samsung Apps uygulama mağazasından da indirilebilen ve Samsung’un Android platformunda çalışan ilk bankacılık uygulaması olan Garanti Bankası uygulaması, yakın zamanda I9000 Galaxy S ve I5503 Galaxy 5 modellerinde de yer alacak.

Müşteriler, Samsung’un yerel uygulama ağına katılan Garanti Bankası uygulaması sayesinde, Samsung S5620 Monte ve S8500 Wave cep telefonlarındaki mobil uygulamaları kullanarak, güncel iç ve dış piyasa bilgilerine anında ulaşabiliyor.

Uygulama, aynı zamanda kullanıcılara tek bir tıkla Cep Şubesi’ne bağlanarak önemli bankacılık işlemlerini hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirme imkânı tanıyor.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER