CardFinans Nakit uzmanı: Bay Nakit !

Finansbank tarafından geliştirilen“dünyanın taksit yapan ilk banka kartı” CardFinans Nakit hakkındaki tüm soruları artık “Bay Nakit” adlı sanal karakter cevaplıyor. Finansbank personelinin bu ürünle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Bay Nakit, Finansbank çalışanlarının, Finansbank müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin gereklerinden biri olarak konumlandırılıyor. Bay Nakit, banka çalışanlarının CardFinans Nakit kartının başvuru sürecinden özelliklerine pek çok sorusunu yanıtlayabiliyor.

Henüz müşteriye açık değil sanırım ama Finansbank ve Botego güzel bir çalışma yapmışa benziyor. Bu tür internal uygulamalarda bile olsa iç müşterinin hayatını kolaylaştıracak teknolojiler kullanılması birçok diğer firmaya cesaret verecektir.

, , , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER