Garanti Super Trader !

Garanti’nin Super Trader oyunu geçen Salı günü akşam Facebook’ta boy göstermeye başladı. Oynamaya başladıktan 10dk sonra farkettim ki oyunu bırakmak gerçekten zor. Bağımlılık yapan bu oyunu 1,5 saat oynadıktan sonra saat gecenin 01:00i olmasaydı sanırım daha devam edecektim. Super Trader, Garanti e-trader uygulmalarını kullanan veya kullanmak isteyenler için iyi bir test alanı olabilir. Amaç, her zaman olduğu gibi ucuzdan alıp, pahalıya satarak kar edebilmek. İlk 4 gün sonuçlarını sorduğumda, 25,000 ziyaretçiye ulaşıldığını öğrendim.

Özel olarak hazırlanmış müziği ve kolay kullanımı ile iyi vakit geçirmek için güzel bir oyun. Yaptığınız skorları anında Facebook’ta paylaşabilir, hatta oyunu Facebook sayfasında da oynayabilirsiniz. Bilgisayarda oynamak yetmez diyenler için iphone versiyonu haftaya sizlerle olacak.

, , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER