Online Ürün Alınır mı ?

Internet’ten alışveriş mi olur, ya bedeni uymazsa, ya bozuk çıkarsa, ya bana ulaşmazsa gibi soruları artık geride bırakmalıyız. Amerika’da yapılan bir araştırma sonucunda, aşağıdaki portre ortaya çıkmış durumda. Fiziksel ve online alışveriş karşılaştırıldığında; Elektroniğin % 74’ü, Giyim’in % 66’sı ve Mobilya katagorisinin % 65’inin Online yapılıyor olması, tüm çekincelerimiz ve sorularımızın önündeki engelleri aşacak nitelikte.

Önümüzdeki dönemde özellike “online private shopping” ve “online group buying” işlerinin hızla arttığını göreceğiz. İlerki yazılarımda özellikle Limango, Markafoni, Grupanya ve Grupfoni gibi örneklerin arkasındaki mantığı ve görüşleri ayrıca inceleyeceğim.

via columnfivemedia.com

, , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER