I-pad’de garanti.com.tr’nin Kullanımı Ayrı Güzel !

Ana sayfa hem dikey hem yatay kullanımda çok başarılı. Özellikle ipad’in zoom in özelliği sayesinde sayfada kullanılmak istenen herşey çok daha rahat navigate edilebiliyor.

Keşke Apple flash desteği verse ve güzel filmleri “Garanti Hakkında” kısmında seyredebilsek ama Steve Jobs’ın bu konuda çok özel planları var gibi gözüküyor.

Segment bazlı sekmeler, Kobi ve Ticari/Kurumsal sayfalarında kullanılan görsel yönlendirmeler özellikle kullanıcıların yollarını bulmaları için çok faydalı olacak gibi gözüküyor.

Bu kadar çok ürünü olan markalar için ürün karşılaştırma ve müşteriyi doğru noktaya yönlendirme en iyi yol. Bunun bir örneği aşağıda ekranda.

, , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER