TAM DESTEK, Hep Destek !

Garanti Bankası, bugün itibari ile yeni bir kredi platformu lanse etti, TAM DESTEK !
garantitamdestek.com adresini incelediğinizde, çok detaylı bir sayfa olduğunu göreceksiniz. Özellikle webchat ve e-mail ile kredi danışmanlığının anında yapılıyor olması KrediBul gibi yeni bir tool’un aksiyona dönüşünde büyük destek olacak görüşündeyim. 444 0335 Destek Hattı çok özenle hazırlanmış ve arkasına özel yetiştirilmiş Kredi Danışmanları yerleştirilmiş.

Eğleneceli reklam filmini hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Garanti’den Tam Destek ! from Deniz Güven on Vimeo.

Peki bu TAM DESTEK nedir diyenler için ??

Destek kredisi almaya karar verdiğiniz andan başlayarak, kredi ile ilgili her aşamada bankanızın desteğini yanınızda hissetmenizi sağlayacak bir hizmetler bütünüdür.

TAM DESTEK kapsamında sunulan hizmetler sayesinde müşteriler, kredi almadan önce danışmanlık desteği, ödeme sürecinde ihtiyaç halinde kredi miktarını arttırma, taksitleri azaltma ya da erteleme imkanından yararlanabiliyor. Müşteriler ayrıca, krediyi geri öderken taksitlerinde indirim elde etme, kredi bitiminde ise yeni kredi alma ve eski kredi müşterisi indiriminden yararlanma fırsatına da ulaşıyor.

• Kredi alırken

– Tam Destek Hattı 444 0 335 ile ihtiyacınıza uygun çözümler

– Avantajlı kampanyalar

– Kredibul ile kampanya tercihinde yardım

• Kredi aldıktan sonra

– İlave kredi ihtiyacı sözkonusu olursa taksitleri arttırmadan kredi tutarını arttırabilme (Ek Kredi)

– Ödemelerde zorlanacağını düşünenlere Taksit Küçültme

– Kısa süreli nakit sıkışıklıklarında Taksit Erteleme

• Krediniz biterken

– Gelir belgesiz indirimli hazır kredi

• Garanti’nin eski kredi müşterisi iseniz

– Tüm kampanyalar üzerinden ekstra indirim

Garanti, Tam Destek ile beklenildiği gibi ihtiyaç anında, müşterinin destek beklentisine göre esnek bir yapıda ve tüm dijital kanallarında bu yeni servisini konumlandırmış durumda. Müşteri tepkileri ile beraber nasıl ilerleyeceğini beraberce göreceğiz ama garanti.com.tr ve Internet Şube’sinde gördüğüm kadarı ile hızlı ve anında opsiyon sağlaması ile piyasadaki örneklerine göre fark yaratacağa benziyor !

, , , , , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER