Dijital Finansta Mobil Bankacılık Devrimi !

Mobil teknolojilerin Türkiye’de dünyanın birçok ülkesine göre önde olduğunu biliyoruz. Ancak bu konu ile ilgili bilgi seviyesinin arttırılması için şu ana kadar yapılmış konferans veya organizasyon sayısı malesef çok sınırlı. Bununla birlikte son 3 yıldır, her ay takipçilerini yeni ve ilgi çekici mobil konular ile buluşturan bir organizasyon var: Mobile Monday İstanbul – MoMo!  Natali Yeşilbahar’ın liderliğinde yürüyen MoMo İstanbul, özellikle mobil ile ilgili birçok konunun detaylı konuşulması için çok önemli bir platform. MoMo ile ilgili detaylı bilgiyi kendi sayfasından inceleyebilirsiniz.

http://www.nataliyesilbahar.com/MoMo/Firsatlarla_Dolu_Mobil_Saglik_ve_Finans.html#

MoMo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mart ayı organizasyonu için Mobil Finans konusunda benden destek istediklerinde, hiç düşünmeden evet dedim.  Özellikle bu konuda herkesin Türkiye’de neler yapıldığını bilmesi benim için de önemli bir motivasyon oldu.  Bu konuda yaptığımız birçok sunumun aksine bu sefer sayılardan uzak bir sunum olmasına dikkat ettim. Konumun başlığı  “Dijital Finansta Mobil Bankacılık Devrimi” idi. 

 

MoMo1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sunumla ilgili sizin ile paylaşmak istediğim 3 nokta ve 3 adet ilginizi çekeceğini düşündüğüm video var;

1) Müşterileriniz Neredeyse Siz Orada Olmalısınız, Mobil bunun için mükemmel bir kanal !

MoMo Istanbul Deniz Güven Sunum 2 from Deniz Güven on Vimeo.

 

2) Tüketici artık kendisine özel ve farklılaşmış servisler istiyor, Mobil burada en büyük fark yaratan olacak !

MoMo Istanbul Deniz Güven Sunum 1 from Deniz Güven on Vimeo.

 

3) Yakın gelecekte müşterileriniz kesinlikle mobil uygulamanız olduğunu varsayacaklar ve bunun mükemmel olmasını bekleyecekler !

MoMo Istanbul Deniz Güven Sunum 3 from Deniz Güven on Vimeo.

Sunumun tamamını aşağıda bulabilirsiniz, umarım önümüzdeki dönemde tüm markalar “Müşterisinin Olduğu Yerde Olmayı” başarabilir.

MoMo Sunum

MoMo Sunum

, , , , , , , , , , , ,

2010 yılında finans sektörü ve dijital dünyadaki gelişmelerle ilgili haberleri ve fikirlerini paylaşmak üzere dijitalce.com’u hayata geçiren Deniz Güven’in Finans sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi bulunuyor. Deniz, Garanti Bankası’nda dijital kanalların yönetimi, tasarımı ve iş geliştirmesi, ayrıca dijital iletişim, pazarlama ve satış fonskiyonlarından sorumlu olan Şubesiz Bankacılık’ın Birim Müdürü olarak görevine devam ediyor.

DİJİTALCE KATEGORİLER